Spektakl i zajęcia językowe w Galerii Bronowice

PrintW nadchodzący weekend 4-5 października 2014 r. w Galerii Bronowice w Krakowie odbędą się cotygodniowe bezpłatne lekcje języka angielskiego dla najmłodszych oraz spektakl  „Legenda o kniaziu Popielu i Piaście Kołodzieju”.

W sobotę lektorzy zabiorą dzieci do zaczarowanego świata bajek wraz z bohaterami kolorowych książeczek. Dzieci będą dyskutować, śpiewać, tańczyć, rysować, a przede wszystkim oswajać się z językiem angielskim. Gry i zabawy językowe odbywają się w dwóch godzinnych blokach: od godz. 10.00 do 11.00 dla dzieci w wieku 4-7 lat oraz od 11.00 do 12.00 dla dzieci w wieku 8-12 lat, w lokalu „Kreatywna Planeta” – na 1 piętrze Galerii.

W niedzielne popołudnie o godz. 16:00 najmłodsi wybiorą się w podróż do początków państwa polskiego. Widzowie dowiedzą się na czym polegał pradawny obyczaj podstrzyżyn – przejścia z wieku dziecięcego w wiek męski, a także, co jest nie lada gratką, będą mieli okazję zatańczyć kujawiaka. Będzie zabawnie, kolorowo i tanecznie, a wszystko w otoczeniu pięknej scenografii. Przedstawienie będzie miało miejsce w strefie relaksu i Wideo Games na parterze Galerii. Potrwa około 40 min.

Wszystkie zajęcia w Galerii Bronowice są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!
Adres Galerii Bronowice:, Kraków

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij