Dziecięcy świat w Concordia Design.

Dodano: 29 września 2014r.

Tagi: , , ,

Concordia Design zaprasza na zaczytany i pachnący jabłkami rodzinny weekend. Kulinarne, jabłkowe warsztaty, wspólne, teatralne czytanie książek i ważna Misja Dobry Projekt to tylko niektóre z atrakcji. Jesień w Concordia Design kojarzy się z fajną książką, a oprócz tego pachnie i smakuje jabłkami!

  • 4 października: Zaczytany Teatr – warsztaty dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Dzieci przeżyją wspólnie przygodę z literaturą i przekonają się, że każdą historię można przenieść na deski teatru. Najmłodsi nie tylko posłuchają aktorów, ale także wcielą się w postaci z książek i wystąpią razem z aktorami. Na własne oczy zobaczą spektakl z przeczytanych przed chwilą opowieści! Cena 20 zł, w godzinach od 12:30 do 13:30.
Teatr Blum

Bajki

  • 4 października: MISJA – dobry projekt, warsztaty projektowe dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat. Celem warsztatów projektowych jest pobudzenie wyobraźni i świadomości młodych mieszkańców miasta związanej z ich otoczeniem, uwrażliwienie na detale oraz zaangażowanie we wspólne działanie. Uczestnicy będą w ciekawy sposób poznawać podstawowe pojęcia związane z projektowaniem, np. kompozycja, projektowanie graficzne, urbanistyka, ekologia. Poza tym dzieci samodzielnie przejdą przez proces przekształcania się pomysłów w obiekt istniejący w rzeczywistości. Będzie można się wykazać talentem, bo do zaprojektowania będą m.in.: meble miejskie, karmnik, tipi, notes czy wzór na torbę! Cena: 35zł.
concordia design

warsztaty

  • 5 października: CO TO? – spektakl teatralny dla dzieci od O do 3 lat. Bohaterowie spektaklu „CO TO” są łącznikami różnych światów: dziecięcego i dorosłego, wyobraźni i realności, teatru i codzienności. Hopek i Siupek wyczarowują barwną rzeczywistość dziecięcej zabawy, a scenografia zmienia się wraz z marzeniami dzieci, w konsekwencji tworząc kolorową płaszczyznę przypominającego dziecięce malowanki.
Blum

Teatrzyk

  • 5 października: Jabłkowa rodzinna niedziela.Warsztaty kulinarne dla dzieci z dziadkami lub rodzicami.  Racuchy, musy, czy ryż z jabłkami to ponadczasowe, kulinarne hity, które łączą pokolenia. To właśnie ich smak kojarzy nam się z dzieciństwem i jesiennymi wieczorami.  Dlatego warsztaty z „jabłkowania” przeznaczone są nie tylko dla dzieci, ale także dla babci, dziadka, mamy lub taty. Poprowadzi je największy specjalista, a zarazem  babcia – Pani Wanda Szaflarska z Gospodarstwa Agroturystycznego Kozi Raj. Godziny: 12.00 – 13.30 oraz 14.00 – 15.30. Cena: 20 zł dziecko plus dorosły .
  • 5 października: „Słodkie, kwaśne, słodko-kwaśne” – warsztaty dla dzieci.Podczas słodko-kwaśnych animacji dzieci wybiorą się do sadu i poznają różne odmiany jabłek.  Następnie same stworzą własne jabłka wycinając je z kartonu, malując i ozdabiając nimi drzewa, które pojawią się na samym środku Concordii, tak żeby nie było żadnej wątpliwości, że ten dzień należy do jabłka! Mali ogrodnicy dowiedzą się jaki kształt ma jabłko kwaśne a jaki to nieco bardziej słodkie. Będzie bardzo smacznie i bardzo ciekawie! Godzina: 13.00 – 16.00. Cena: 15 zł
  • 5 października: Jabłko elektroniczne – wystawa.

Kiedy: 4 – 5 października.
Gdzie: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań.
Cena: koszt udziału przy poszczególnych warsztatach.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij