Wyniki naszego programu do testowania (zabawki Wader)!

Dodano: 24 kwietnia 2012r.

Tagi: , , ,

Witajcie! Bardzo dziękujemy za Wasze komentarze, które pozwoliły nam wyłonić osobę, która otrzyma zabawkę do testowania. Wszystkim, którzy do nas napisali bardzo serdecznie dziękujemy. Naszą ideą, którą wspieramy jest prawidłowy rozwój dziecka, który jest stymulowany przez odpowiednie zabawki oraz zabawę z rodzicami! Zabawki, które otrzymaliśmy do testowania od firmy Wader – przeznaczone są dla dzieci od pierwszego roku i powinny być inspiracją do wspólnej zabawy z rodzicami. Postanowiliśmy, że zabawki, które oddamy do recenzji będą dwie, a więc dwie mamy będą mogły sprawić radość swoim maluszkom! Zabawkę “friends on the move” – domek edukacyjny otrzymuje od nas Pani Malwina Wołowska i jej córeczka, natomiast Pani Anna i jej synek dostaną od nas, również do testowania, edukacyjne domino „Friends on the Move”. Cała zabawa polega na tym, żeby obie Panie zrobiły swoim maluchom zdjęcia podczas zabawy nową zabawką i przesłały do nas subiektywną opinię na jej temat! O szczegółach będą mogły Panie przeczytać w liście dołączonym do zabawki. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy radosnej zabawy!

Zapraszamy także do udziału w naszym konkursie, gdzie będzie można wygrać zabawki dla starszego dziecka. Szczegóły w zakładce “Konkurs”.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
  • Anna

    Dziękujemy 🙂 Rozumiem, że mam się spodziewać maila, żeby przez odpowiedź podać dane do wysyłki?

  • http://twitter.com/jestemrodzicem JestemRodzicem.pl

    Witamy pani Aniu, dokładnie tak 🙂 proszę o przesłanie danych do wysyłki na maila redakcja[at]jestemrodzicem.pl. Prosze przesłać takie dane jak (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto, nr tel.), prosimy rowniez o przeslanie z mail’a, ktorego uzyla w komentarzu pod artykulem. Otrzyma pani od nas zabawkę wraz z informacjami co dalej 😉 Serdecznie pozdrawiamy 🙂

JR

Patronaty

IMG_20141023_123049

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij