Co kupić dziecku na prezent?

Dodano: 21 maja 2010r.

Tagi: , ,

Odwieczny problem rodziny i znajomych: Co kupić dziecku na prezent? Idąc w odwiedziny do koleżanki, czy też znajomych mających dzieci czesto zastanawiamy się co kupić na prezent … taki drobny prezent, który w naszej polskiej mentalności jest od zawsze … wypada coś przynieść :). Pierwszą rzeczą, przynajmniej, która mi przychodzi do głowy to czekolada ( gdzyż takie właśnie prezenty pamiętam od cioci) Dziecko będzie zadowolone, bo dostało coś słodkiego, a rodzice … hmmm.

Czy taki prezent jest napewno dobry? Idealnie by było gdyby prezent był mądry, a najlepiej czegoś uczył, czy też pomagał poznawać świat lub rozwijał zdolności.

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje drobnych prezentów, zachęcamy do komentarzy i nowych propozycji:

1. Klepsydra  dla dzieci Miradent

2.Plaque Agent – Płyn o smaku gumy balonowej. Szybki i pewny sposób kontroli płytki nazębnej u dzieci, pozwala w prosty sposób sprawdzić technikę szczokowania zębów.

3. Flippery na szczoteczki oraz śmieszne szczoteczki zachęcające do mycia zębów w kształcie zwierzaków

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
  • Monisia31

    Osobiście polecam puzzle. Jest to dobry prezent praktycznie na każdy wiek dziecka. Rozbudowuje nie tylko jego spostrzegawczość i umiejętność skupienia ale angażuje też do zabawy całą  rodzinkę. Duży wybór tego typu układanek jest w kuppuzzle pl. W tym sklepiku znajdziecie układanki zarówno dla małych dzieci jak i dla dużych. w ofercie mają też puzzle piankowe nadające się dla maluchów i układanki klockowe.

JR

Patronaty

jr_festyn_rodzin_zaprzyjaznionych

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij